Mekan Öner

Mekan Öner

Mekan Önerinizmi Var?

mekan öner

Keşfettiğiniz mekanları önererek diğer gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz.

Mekan Detayları

Mekanı Öneren Kişi Bilgileri

Sizin İçin Çalışıyoruz.

Gezginlerimiz için mekanların doğru ve ulaşılabilir olması için 7/24 çalışarak adres, telefon, posta vb tüm bilgileri personelimiz ile sizin için doğruluyor, mekanlarımız için iş hacimlerini arttıracak çözümler ve kolaylıklar getirmeye devam ediyoruz. En doğru bilgiye ulaşılabilmesi için web sitemiz sürekli olarak güncel tutulmakta, gezginlerimizin tavsiyeleri ile ağımızı tüm illerde genişletmekteyiz.

Siz'de bize yardımcı olmak için ve diğer gezginlerimizin daha çeşitli mekanlara erişim sağlayabilmesi için yukarıda bulunan mekan öner butonunu kullanarak beğendiğiniz ve burada görmek istediğiniz mekanların bilgilerini bize iletebilir, diğer gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz.

Herhangi bir anda sorun yaşar ya da yardım almak isterseniz bize mesai saatleri içerisinde iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarımızdan ya da iletişim formu üzerinden direkt olarak ulaşabilirsiniz, operatörlerimiz form üzerinden ilettiğiniz taleplere çok kısa sürede yanıt vererek sorununuzu çözmek için size yardımcı olacaklardır, aklınıza takılan diğer sorunlar ve merak ettikleriniz için aşağıda bulunan yardım bölümü soru ve cevaplarını'da inceleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Gezginler ve Mekanlar için aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

Gezginler İçin

Mersingurme.coma bireysel üyelik ücretli midir?
Hayır. Sitemize ücretsiz üye olarak, beğendiniz mekanlara yorum yapabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilir, indirimli online rezervasyon yapabilir, organizasyon ve özel günlerinizi için mekanlardan teklif alabilirsiniz.
Mersingurme.com bir mekan Rehberi midir?

Evet, mersingurme.com Mersin'deki yeme, içme, konaklama, eğlence, spor merkezleri gibi sosyal hayatın en önemli unsurlarının tanıtımını yapan bir rehberdir.

Mekanlar İçin

Mersingurme.coma kurumsal üyelik ücretli midir?

Mersingurme.com kurumsal( mekan) üyelikleri ücretli ve ücretsiz olarak 2'ye ayrılmaktadır.  Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

UA-116475600-1