Mersin Mekan Öner

Mekan Öner

Mekan Öneriniz mi Var?

mekan öner

Keşfettiğiniz mekanları önererek diğer gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz.

Mekan Detayları

Mekanı Öneren Kişi Bilgileri

Sizin İçin Çalışıyoruz.

Gezginlerimiz için mekanların doğru ve ulaşılabilir olması için 7/24 çalışarak adres, telefon, posta vb tüm bilgileri personelimiz ile sizin için doğruluyor, mekanlarımız için iş hacimlerini arttıracak çözümler ve kolaylıklar getirmeye devam ediyoruz. En doğru bilgiye ulaşılabilmesi için web sitemiz sürekli olarak güncel tutulmakta, gezginlerimizin tavsiyeleri ile ağımızı genişletmekteyiz.

Siz'de bize yardımcı olmak için ve diğer gezginlerimizin daha çeşitli mekanlara erişim sağlayabilmesi için yukarıda bulunan mekan öner butonunu kullanarak beğendiğiniz ve burada görmek istediğiniz mekanların bilgilerini bize iletebilir, diğer gezginlerimize yardımcı olabilirsiniz.

Herhangi bir anda sorun yaşar ya da yardım almak isterseniz bize mesai saatleri içerisinde iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarımızdan ya da iletişim formu üzerinden direkt olarak ulaşabilirsiniz, operatörlerimiz form üzerinden ilettiğiniz taleplere çok kısa sürede yanıt vererek sorununuzu çözmek için size yardımcı olacaklardır, aklınıza takılan diğer sorunlar ve merak ettikleriniz için aşağıda bulunan yardım bölümü soru ve cevaplarını'da inceleyebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular

Gezginler ve Mekanlar için aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada.

Gezginler İçin

Mersingurme.com bireysek kullanıcı üyeliği ücretli mi?

Hayır, mersingurme.com bireysel kullanıcı üyeliği kesinlikle ücretli değildir. Sitemize üye olarak mersin mekanlarıyla ilgili detaylı bilgi alabilir, yorum, rezervasyon yapabilir, organizasyon teklifi alabilirsiniz.

mersingurme.coma katkıda bulunabilir miyim?

Mersingurme.com'a siz de katkıda bulunabilirsiniz. İster yeni keşfettiğiniz bir mekanı, ister sitemizde henüz olmayan ama sizin olması gerektiğin düşündüğünüz bir mekan varsa bize buradan iletebilirsiniz.

Ayrıca yeme-içme konusunda mekan değerlendirme yazıları yazıyorsanız bunları yine bizimle paylaşabilir, sitemizde yazar olarak yer alabilirsiniz. Yazılarınız editörlerimiz tarafından onaylandığı takdirde sitemizde yayınlanabilir. Mers,ngurme.com yazılarınız yayınlamama, düzeltme veya değiştirme hakkına sahiptir. Yazılar hakkında yasal sorumluluk yazara aittir.

Mekanlar İçin

Mersingurme.com kurumsal(mekan) üyeliği ücretli mi?

Hayır. mersingurme.com sitesine mekan eklemek ücretli değildir. Eğer bir mekan sahibi veya yetkilisiyseniz, sitemize sağ üst kısımdaki kayıt butonuna tıklayarak açılan pencerede kurumsal kısmı seçerek üye olabilir ve mekan sayfanızı tüm detaylarıyla oluşturabilirsiniz.

İşletmemin mersingurme.com sosyal medya hesaplarında da paylaşılmasını nasıl sağlarım?

Mekanınızın mersingurme.com sosyal medya hesaplarında ( twiter, instagram, facebook, youtube) yayınlanması için bizimle buradan veya instagram hesabımızdan iletişime geçebilirsiniz

İşletmemi mersingurme.comda nasıl ön plana çıkarabilirim?

İşletmenizin mersingurme.com'da ana sayfada öne çıkanlar arasında görünmesini istiyorsanız veya ayrıca reklam vermek istiyorsanız bizimle buradan veya instagram hesabımızdan dm yoluyla irtibata geçebilirsiniz?

mersingurme.com başka hangi hizmetleri veriyor?

mersingurme.com, bağlı bulunduğu Kuzey Danışmanlık ve Medya Ltd. vasıtasıyla işletmelere sosyal medya danışmalığı hizmeti vermektedir. Detaylı bilgi için buradan veya iletişim sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.