Mersingurme.com Nedir?

Mersingurme.com Nedir?

Mersingurme.com Nedir?

Mersingurme.com Nedir?

Mersingurme.com nedir? ne işe yarar? nasıl kullanılır?

Mersingurme.com nedir?

Bu yazımızda Mersingurme.com nasıl çalışır, ne işe yarar ondan bahsedeceğiz

Mersingurme.com, mersindeki restoranlar, barlar, cafeler, gurme marketler, oteller, güzellik ve kişisel bakım merkezi mekanları hakkında bilgi veren, mekanların telefon , adres ve konum bilgilerini, menülerini ve mekanlar hakkında ziyaretçi yorumlarını yayınlayan rehber bir sitedir. 

Mersin mekan rehberi de diyebileceğimiz mersingurme.com'un kullanıcıları 2'ye ayrılır:

1.Bireysel Kullanıcılar(gezginler): Bireysel kullanıcılarımız siteye giriş yaptıklarında ücretsiz olarak , ister arama motorumuzu kullanarak, ister Mersin'e özel hazırladığımız listeler arasında gezerek gitmek istedikleri mekan hakkında bilgi alabilir, ya da bu gitmek isteyeceği mekanı bu bilgiler doğrultusunda seçebilir.

Bireysel kullanıcılar siteye üye olarak mekanlar hakkında yorum yazabilirler. Mersin'deki mekanları  MEKAN butonu altındaki alt kategorilerde sıralayabilir, mekan sayfa detaylarını inceleyebilirler. Online rezervasyon kabul eden mekanlara rezervasyon yapabilirler.

2-Kurumsal Kullanıcılar (Mekanlar): Mersingurme.com sitesine mekan sahipleri veya yetkilileri, kurumsal olarak üye olabilirler. 

Kurumsal Üyelik Avantajları:

-Kurumsal üyeler, sahip oldukları mekanın sitede ücretsiz olarak  listelenmesini sağlayabilirler

-Kendi yönetim panellerinden mekan sayfalarını oluşturabilirler.

-Mekanlarıyla ilgili youtube videoları ekleyebilirler.

-Kullanıcıların mekanlarıyla ilgili yaptıkları yorumlara cevap yazabilirler.

-Detaylı ve fotoğraflı menü oluşturabilirler.

-Sosyal medya hesaplarını paylaşabilirler.

-İsterlerse online rezervasyon kabul edebilirler.

Bütün bu yukarıda saydıklarımız kurumsal kullanıcılarımız için de ücretsizdir. Mersin mekan ve lezzet rehberi olan mersingurme.com'da olmanın avantajlarından yararlanın. 

Mekanlarını eklemekte sorun yaşayan veya vakti olmayan kurumsal üyelerimiz, site editörlerine iletişim bölümümüzden ulaşarak destek alabilirler.